vova_comment (vova_comment) wrote,
vova_comment
vova_comment

Атлантична дорога і 222 гірські веришини

Атлантична дорога, названа в 2005 році в Норвегії «будівництвом століття», з'єднує невеликі прибережні поселення.  Атлантична дорога починається приблизно в 30 кілометрах на північний захід від Крістіансунда і закінчується в 47 кілометрах від Мольде.
The Atlantic Road
1. Протяжність Атлантичної дороги становить 8 кілометрів
11-14
2. Завдяки крутим поворотам і дикій природі, газета The Guardians привласнила Атлантичної дорозі перше місце в номінації кращих туристичних доріг.
11-133. Дорога зайняла перше місце серед Національних туристичних маршрутів, завдяки особливостям дорожньої архітектури, мостам і морським пейзажам навколо.
11-8
4. Звиваючись, дорога ніби перестрибує з одного острова на інший за допомогою мостів. Найвищим є міст Стурсейсунде - дивно вигнутий, він практично представляє собою диво мостобудування.
11-9
5. Всі вище перечисленні епітети відносяттся до цієї дороги. Готуючись до поїздки довелось прочитати чимало звітів в яких дуже вихваляли цю дорогу.  Атлантична дорога була однією з головних в моєму маршруті! Після прочитаного я очікував занадто багато від неї і був дуже розчарований. Щодо архітектури, то дійсно міст не звичайний, але чогось особливого я там не побачив. В Норвегії є набагато кращі мости з точки архітектурного мистецтва і складності будівництва.
11-10
6. Можливо я був не в той день. На сайті говорять, що кращим часом для відвідування є осінь коли лютують шторми.
1
7. Відстань яку довелось подолати щоб побачити Атлантичну дорогу не відповідає очікуванням.  Якщо знаходитись поблизу тоді варто проїхати цією дорогою. Але їхати від Алесунда, 130 км, як це зробив я - не варто.
11-12
8. А якщо приїхати  в шторм?!

9. Дорога з Алесунда до Атлантичної дороги проходить через місто Мольде, в якому знаходиться оглядовий майданчик з якого при хорошій погоді видно 222 гірські вершини.
11-6
10.
11-5
11.
11-4
12.
11-7
Tags: the atlantic road, Норвегия, Норвегія, Подорож
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments