vova_comment (vova_comment) wrote,
vova_comment
vova_comment

Атлантична дорога і 222 гірські веришини

Атлантична дорога, названа в 2005 році в Норвегії «будівництвом століття», з'єднує невеликі прибережні поселення.  Атлантична дорога починається приблизно в 30 кілометрах на північний захід від Крістіансунда і закінчується в 47 кілометрах від Мольде.
The Atlantic Road
1. Протяжність Атлантичної дороги становить 8 кілометрів
11-14
2. Завдяки крутим поворотам і дикій природі, газета The Guardians привласнила Атлантичної дорозі перше місце в номінації кращих туристичних доріг.
11-133. Дорога зайняла перше місце серед Національних туристичних маршрутів, завдяки особливостям дорожньої архітектури, мостам і морським пейзажам навколо.
11-8
4. Звиваючись, дорога ніби перестрибує з одного острова на інший за допомогою мостів. Найвищим є міст Стурсейсунде - дивно вигнутий, він практично представляє собою диво мостобудування.
11-9
5. Всі вище перечисленні епітети відносяттся до цієї дороги. Готуючись до поїздки довелось прочитати чимало звітів в яких дуже вихваляли цю дорогу.  Атлантична дорога була однією з головних в моєму маршруті! Після прочитаного я очікував занадто багато від неї і був дуже розчарований. Щодо архітектури, то дійсно міст не звичайний, але чогось особливого я там не побачив. В Норвегії є набагато кращі мости з точки архітектурного мистецтва і складності будівництва.
11-10
6. Можливо я був не в той день. На сайті говорять, що кращим часом для відвідування є осінь коли лютують шторми.
1
7. Відстань яку довелось подолати щоб побачити Атлантичну дорогу не відповідає очікуванням.  Якщо знаходитись поблизу тоді варто проїхати цією дорогою. Але їхати від Алесунда, 130 км, як це зробив я - не варто.
11-12
8. А якщо приїхати  в шторм?!

9. Дорога з Алесунда до Атлантичної дороги проходить через місто Мольде, в якому знаходиться оглядовий майданчик з якого при хорошій погоді видно 222 гірські вершини.
11-6
10.
11-5
11.
11-4
12.
11-7
Tags: the atlantic road, Норвегия, Норвегія, Подорож
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments